کوتاه و مفید: باید واقع بین بود و قبول کرد که نقطعه ضعفی وجود دارد.

خودروی اپل یک راز فاش شده است!

۳۵۶۴
Vote up!

در آخرین مصاحبه شبکه بی بی سی با مدیر عامل شرکت تسلا، الون ماسک بیان کرد که اینکه اپل در حال ساخت خودرو است دیگر یک راز سر به مهر نیست. او این پاسخ را د پی سوال مجری مبنی بر این داد که آیا نگران ظهو رقیب تازه ای مانند اپل نیست؟ اما ماسک خیلی محکم در پاسخ گفت نه اصلا چرا که من همیشه تسلا را یک پیشرو در ارایه و تولید خودروهای برقی جاده ای می‌دانم.
 
او در ادامه گفت: من هرکس را که قادر باشد تشویق به حضور در عرصه تولید خودروهای برقی می‌کنم. او گفت : انجام این کار سخت است اما فکر میکنم شرکتهایی همچون اپل احتمالا میتوانند خودروهای برقی جالب توجه و جذابی بسازند و این چیز واضح و روشنی است.
 
زمانیکه از مدیر عامل شرکت خودروسازی برقی تسلا در مورد اینکه اگر او بداند که شرکت اپل در حال ساخت خودروی برقی است آیا از جا نخواهد خورد؟ گفت: خوب زمانیکه شما ۱۰۰۰ مهندس خبره را دعوت بکار در حوزه خودرو بکنید دیگر نمی‌شود به این سادگی چیزی را پنهان کرد و من از این مطلب یکه نخورده ام.
 
همه می دانند که اپل در فراخوانی اقدام به جذب مهندسان صنعت خودروسازی کرده اما در سیلیکون والی هیچ کس به اندازه آقای ماسک در مورد این خبر مطمين نیست. البته این شایعات و حدسیات زمانی قوت بیشتری گرفت که در هفته گذشته شرکت اپل اقدام به ثبت چندین دامنه اینترنتی شامل apple.car , apple.cars و apple.auto کرد.