کوتاه و مفید: یک قلم و کاغذ بردارید فقط ۳ دقیقه وقت دارید و ۱۰ تا از مهمترین اهداف زندگیتون رو بنویسید.

هفت ۷ دقیقه ورزش روزانه » لاغری شکم، تناسب باسن و پاها

۳۴۳۳
Vote up!

اگر تا به حال به این فکر افتاده اید که به محض پیدا کردن وقت مناسب به باشگاه بروید تا مقداری وزن کم کنید و تناسب مناسب داشته باشید اشتباه می کنید، زیرا بهتر است که زمان را از دست ندهید و با انجام حرکات ساده تنها با هفت دقیقه ورزش، شاهد بهترین نتایج باشید.

اگر تا به حال به این فکر افتاده اید که به محض پیدا کردن وقت مناسب به باشگاه بروید تا مقداری وزن کم کنید و تناسب مناسب داشته باشید اشتباه می کنید، زیرا بهتر است که زمان را از دست ندهید و با انجام حرکات ساده تنها با هفت دقیقه ورزش، شاهد بهترین نتایج باشید. در این مجموعه برای هر کدام از اندامها بصورت مجزا ورزشهای تخصصی و علمی گرد آوری شده است. که نتیجه آن شما را شگفت زده خواهد کرد بصورتیکه مقالات آن در نیویورک تایمز نیز چاپ شده است، اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید، شکم صاف و عضلانی داشته باشید، باسنی متناسب و یا پاهایی خوش فرم داشته باشید این نرم افزار با کمک مربی که در داخل آن طراحی شده است و با استفاده از ویدیوها، ترتیب ورزشها و برنامه ریزی ماهانه ای که برای شما انجام میدهد تنها با ۷ دقیقه ورزش روزانه شما را شگفت زده خواهد کرد.

برای انجام تمرینات به هیچ وسیله ورزشی نیاز نمی باشد.از برای انجام تمرینات شما تنها به خودتان ،یک صندلی و دیوار احتیاج دارید.

هر کدام از این حرکت‌های ورزشی باید به مدت سی ثانیه پشت سرهم و سریع  انجام شوند، طوری که در مدت انجام دادن حرکت میزان شدت و سختی که شخص احساس می‌کند ۸ از ۱۰ باشد.

در یک کلمه این ۷ دقیقه باید ناخوش‌آیند باشند. قسمت خوب ماجرا این که بعد از هفت دقیقه ورزش شما تمام شده است.

ویژگیهای نرم افزار عبارتند از:

- گرافیک ساده و جذاب

-  مربی که شما را توسط ویدئو، تصویر، صوت و متن راهنمایی می کند

- تایمر قابل تنظیم

- زمان استراحت قابل تنظیم

- روشن نگهداشتن صفحه هنگام انجام تمرین(قابل تنظیم)

- بدون نیاز به دانلود فایل دیگری از اینترنت

- گزارش فعالیتها با تقویم شمسی

- ثبت و کنترل وزن با ابزار طراحی شده در نرم افزار با تقویم شمسی

- ثبت و کنترل دورکمر با ابزار طراحی شده در نرم افزار با تقویم شمسی

-امکان توقف تمرین، رفتن به تمرین بعدی و برگشت به تمرین قبلی

- تمرین عضلات شکم، باسن و پاها برای مردان و زنان